Yüksek Doz Çürüyüş Raflarda Yerini Aldı

Yüksek Doz Çürüyüş Raflarda Yerini Aldı

Çok yazarlı, kolektif bir seri olan “Yüksek Doz” dizisinin ikinci kitabı yayımlandı.

İlk kitap “Yüksek Doz Gelecek” bilimkurgu türünde kısa romanlardan oluşmaktaydı. 5 yazar 5 bilimkurgu roman…

“Yüksek Doz Çürüyüş” ise distopya türünde 5 yazarlı bir kitap. Eserde benim de “Tanrı Makinesi” isimli kısa romanım yer alıyor.

Satın almak için tıklayın

Yüksek Doz Çürüyüş tanıtım bülteninden:

Yüksek Doz Çürüyüş’te 5 ayrı distopik evrene konuk olacaksınız. 5 yazar, insan ruhunun en karanlık, tehlikeli ve tekinsiz diyarlarına yolculuk yaptı. Sadece hayal gücünün kaçabileceği kalın duvarlı zindanlar inşa etti sizin için…

Kaos merdiveninde kırık basamaklar…

Yüksek Doz Çürüyüş yüklemesi başlıyor! Kusursuz totaliter rejimde şeytani akla sahip bir yazar, tepetaklak olmuş dünyada kendi bedenini arayan bir adam, bozulmuş sistemin çarkları arasında yaşamaya çalışan talihsiz bir solak, uzay boşluğundan daha karanlık ve tekinsiz asteroid kolonisinde cinayetleri araştıran bir müfettiş veya insanlığın şafağını başlatmanın ağır sorumluluğunu yüklenen bir uzay yolcusu olmaya hazır mısınız?

Direnmek güzeldir…

Çürümenin ve çöküşün çağına hoş geldiniz!

Yazarlar hakkında

Orkun Uçar, 1 Haziran 1969’da Kocaeli-Gölcük’te doğdu. İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Uzun yıllar gazete ve televizyonlarda çalıştı. Epik fantezi türünde on kitaplık Derzulya serisini yazmaya başladı. Serinin ilk kitabı Asi-Habis Üçlemesi 1 ve Burak Turna’yla ortaklaşa yazdığı Metal Fırtına adlı politik-kurgu romanı yayımlandı.

Umut Altın, 1986’da Tokat’ta doğdu. Orkun Uçar ile birlikte yazdıkları ilk romanı Metal Fırtına 5 Tengri, 2015’te yayımlandı. Ankara’da yaşayan yazar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Mert Süğlün, Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü mezunudur. Evcil hayvan eğitimi ve bakımı konusunda öğrenim görmüştür. Ölümsüz Öyküler 1 kitabında bir hikayesi bulunmaktadır.

Cem Can, duslersirki.net adresinde bilimkurgu ve fantazya edebiyat alanında öyküleri yayımlanmakta ve Bilimkurgu Kulübü’ne çeşitli yazılarıyla katkıda bulunmaktadır. Kulüp bünyesinde haftalık olarak yayınlanan Arayıcı Günlükleri romanını yazmaktadır. 2018 yılından beri FABİSAD üyesidir.

Kadim Gültekin, Xasiork Ölümsüz Öykü Kulübü ve Ölümsüz Öyküler çatısı altında yerli fantazya, bilimkurgu, korku, gerilim edebiyatı alanında çalışmalar yürüttü. Kulüp bünyesinde organize ettiği öykü yarışmalarında, 2015 ve 2016 yıllarında ödül alan öykülerden derlenen Ölümsüz Öyküler 1 ve Ölümsüz Öyküler 2 isimli kitapların editörlüğünü yaptı. Hayalet Aşk ve Zaman Oyunları adında iki romanı bulunmakta olup bunlar haricinde birkaç ortak çalışmada ve e-kitaplarda yer aldı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Color Palettes (Reset)